Destroy All Humans! 2 – Reprobed ocenione w recenzjach. „Katastroficzne problemy z frameratem na PS5” i bugi

News
521V
Destroy
Bartosz Dawidowski | 31.08, 09:35

Destroy All Humans! 2 – Reprobed trafiło już do dystrybucji na całym świecie. Sprawdźmy, jak idzie temu remake’owi w recenzjach.

Tak jak w przypadku odświeżenia pierwszej przygody Crypto krytycy nie są do końca przekonani pracą wykonaną przez Black Forest Games, na zlecenie wydawcy THQ Nordic. Średnia, którą wypracowało sobie Destroy All Humans! 2 – Reprobed w recenzjach to 6,8/10 (dane z Open Critic, bazujące na 53 werdyktach).

Co nie spodobało się dziennikarzom? W swoim tekście serwis PlayStation Universe, który wystawił grze 3/10, narzeka na ogólną płytkość rozgrywki w remake’u i masę bugów. Wiele błędów, które pojawiły się w fazie testowania gry na PS5 jest poważnych – gra zapewnia kiepski framerate i potrafi się zawiesić. Kolejny problem gry to kiepsko działające sterowanie, które nie jest intuicyjne. Mocno krytyczną ocenę wystawiła też redakcja Push Square, która pisze o „katastroficznych problemach z frameratem podczas większych walk” w testowanej wersji na PS5. Gra cierpi też ogólnie na wiele bugów i innych potknięć technicznych.

Co może dziwić przy dosyć prostej oprawie graficznej – Destroy All Humans! 2 – Reprobed nie pojawi się w ogóle na PS4 i XOne. Wydawca tłumaczył w październiku 2021 roku, że nie chce wypuszczać „słabszych wizualnie wersji hitu”.

Źródło: https://opencritic.com/game/13577/destroy-all-humans-2-reprobed

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper