Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2014 20:43
Wyrusz w podróż, która nie zna granic - zwiastun The Crew zachęca do globalnej zabawy
942V

Wyrusz w podróż, która nie zna granic - zwiastun The Crew zachęca do globalnej zabawy

W tym roku miłośnicy wyścigów mogą poczuć się jak w raju. Do połowy listopada na rynku zadebiutuje przynajmniej 5 porządnych produkcji z tego gatunku! Jeśli przegapiliście jakikolwiek materiał z The Crew, to zobaczcie najnowszy filmik zbierający wszystkie informacje i przygotowujący Was do długiej i ekstremalnej jazdy! 

Lubię takie wideo – mamy tutaj podane na tacy wszystkie aktualnie dostępne szczegóły z dzieła, dlatego bez tracenia czasu i szukania filmików, oglądamy jeden długi materiał.

Twórcy rozpoczynają od swojego największego atutu – ogromnej mapy Stanów Zjednoczonych, w której trafimy do kilku miast, przejedziemy tereny górzyste, lasy, trafimy na plażę, a nawet wypróbujemy odrobinę śnieżnych miejscówek. Ta gra będzie wielka!

Później oglądamy szczegóły kolejnych przyjemności – misje, umiejętności, rozbudowa samochodu, wyścigi, wyzwania... W The Crew na pewno nie będziemy się nudzić!

"The Crew to eksploracja. To najlepsza rozgrywka z wykorzystaniem aut. Ale ponad wszystko to świat, którym możesz się dzielić. Dzięki społeczności kierowców, The Crew aż tętni od możliwości."

Warto wspomnieć, że we wrześniu ruszy zamknięta beta tytułu na PlayStation 4 i Xboksa One – jeśli jesteście zainteresowani, wchodźcie na stronę i zgłoście chęć uczestnictwa! 

Tagi: the crew trailer Ubisoft zwiastun