Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2014 14:00
Mass Effect na PlayStation 4 i Xboksa One pojawił się na Amazonie
895V

Mass Effect na PlayStation 4 i Xboksa One pojawił się na Amazonie

Na Amazonie pojawiły się dwa bardzo interesujące tytuły – Mass Effect w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Ciemna okładka, data premiery ustawiona na 31 grudnia 2014 roku... Co to będzie? Nie oczekujcie szybkiej premiery „czwóreczki”. Nam w redakcji pachnie to dość kontrowersyjnym kotletem. 

Patrząc na ostatnie informacje dotyczące Mass Effect 4 (tytuł roboczy) nie możemy oczekiwać szybkiej premiery tej pozycji. Twórcy na ostatnich prezentacjach pokazywali wyłącznie materiały koncepcyjne i ze zebranych wiadomości możemy domniemać, że premiera odbędzie się najwcześniej w drugiej połowie 2015 roku.

W takim razie, co szykuje nam BioWare? Najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości na rynku pojawi się odświeżona, wymuskana, odpicowana i polepszona trylogia przygód Komandora Sheparda. Wszystko w mitycznym 1080p i zawrotnych 60 klatach na sekundę.

Skąd ten pomysł? Twórcy już wcześniej zapowiadali, że „rozważają” przeniesienie tej pozycji na ósmą generację... A wiecie, co to zazwyczaj znaczy „rozważają”.

Zapewne kolejny raz usłyszymy o pięknej możliwości poznania znowu tego samego w odrobinę ładniejszych szatach. Cudownie. 

Skusicie się na taki kotlet? 

Źródło

Tagi: