Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2014 15:17
Project CARS w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach!
1436V

Project CARS w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach!

Właśnie otrzymaliśmy cieplutką wiadomość, z której będą zadowoleni sympatycy szybkich i pięknych samochodów. Project CARS nadjedzie do nas w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach! 

Produkcja Slightly Mad Studios zadebiutuje na naszym rynku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Rodzimy wydawca potwierdza, że premiera zaplanowana jest na listopad.

"Project CARS to piękna, intensywna, zaawansowana technicznie i najbardziej realistyczna gra wyścigowa na świecie. Sfinansowany przez oddaną społeczność , która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową, Project CARS pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwi wybór z dużej gamy sportów motorowych oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci."

Jest to bez wątpienia wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich miłośników wyścigów – niby w tym gatunku polskie literki nie są niezbędne, ale na pewno umilą jazdę.

Jeśli jeszcze nie widzieliście – nowy trailer produkcji z gamescomu

Zadowoleni? ;)

Tagi: cenega lokalizacja project cars Slightly Mad Studios