Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2014 15:31
Obcy straszy w Kolonii - nowy gameplay z Izolacji
1006V

Obcy straszy w Kolonii - nowy gameplay z Izolacji

Nowa produkcja w uniwersum Obcego jest prawdziwym spełnieniem marzeń wszystkich fanów serii? Wiele na to wskazuje, że twórcy z Creative Assembly dokonają małego przewrotu i zaprezentują nam wyśmienity horror w genialnym klimacie. Zerknijcie na najnowszy gameplay, który potwierdza jedno – „Zielonego” trzeba się bać.

Nie będzie dla Was zaskoczeniem, że ten materiał pochodzi z Kolonii – twórcy nadal znajdują się na gamescomie, gdzie prezentują swoje dzieło redaktorom oraz graczom.

Tym razem oglądamy sam początek przygody – całość rozpoczyna się dość spokojnie, nic nie wskazuje na to, że gdzieś tam dalej czai się zło…  Wszystko zmienia się w pewnej chwili, gdy w oddali pojawiają się niepokojące sygnały i głosy.

Filmik komentuje Alistair Hope – dyrektor kreatywny w Creative Assembly – który przedstawia redaktorowi IGN najróżniejsze szczegóły produkcji.

Muszę podkreślić – jest to materiał, który przedstawia sam początek rozgrywki(!), jeśli macie problem ze spoilerami, nie zapoznawajcie się z tym wideo. 

Tagi: alien: isolation Creative Assembly gameplay gamescom 2014 obcy Sega