Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 15.08.2014 13:32
Społeczność Destiny zakłada własną ligę wyścigów
638V

Społeczność Destiny zakłada własną ligę wyścigów

Co z tego, że Bungie nie umieściło w swojej grze ligi wyścigów, skoro stworzyli graczom do tego warunki. Na Sparrowach jeździć, oczywiście, można, a przestrzeni do jazdy jest multum. Pozostaje się ścigać i otworzyć SRL, Sparrow Racing League.

Jedynym pojazdem, na jakim nam przyszło się porozbijać, był Sparrow, który dał nazwę wszystkim podobnym pojazdom w grze. Starczył on jednak, by wywołać u graczy chęć rywalizacji i zmotywować do stworzenia przez społeczność ligi.

Bungie nie mówiło nic o stworzeniu nam okazji do pościgania się, więc gracze wzięli sprawy w swoje ręce, bo jazda na Sparrow w Destiny była naprawdę przyjemna i przypominała unoszenie się nad ziemią na desce w Unreal Tournament 3. które było naprawdę rajcujące.

Sparrow Racing League potrzebuje obrotnych członków ligi, którzy pomogą ze strony organizacyjnej i nadadzą temu przedsięwzięciu kształtu. Jeśli uważacie, że możecie się przydać przy kreacji SRL, a fanów Destiny zarówno na portalu i w redakcji jest sporo, to zajrzyjcie tutaj i na subreddit Destiny.

źródło

Tagi: Bungie destiny reddit sparrow racing league