Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2014 15:26
Assassin's Creed: Unity z mikrotransakcjami
823V

Assassin's Creed: Unity z mikrotransakcjami

Assassin's Creed: Unity, które pod koniec października zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, będzie zawierał mikrotransakcje. Za gotówkę odblokujemy nowy sprzęt szybciej, a nasz Asasyn będzie mocniejszy.  

Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy szczegółów o jaki sprzęt dokładnie chodzi, ale możemy domniemać, że za gotówkę kupimy lepszy miecz oraz ładniejsze wdzianka (z lepszymi statystykami oraz specjalnymi umiejętnościami).

Już wcześniej Ubisoft poinformował, że w Assassin's Creed: Unity otrzymamy dużą swobodę w dobieraniu stroju Asasynów – założymy różne buty, naramienniki, spodnie, koszule, czapki, itd.

Starszy producent „Jedności” – Vincent Pontibrand – podkreślił, że ta innowacja nie naruszy podstaw rozgrywki.

„Aplikacje towarzyszące, monetyzacja, inny model biznesowy, produkcje wydawane wyłącznie cyfrowo… Musimy reagować na te wszystkie rzeczy, ale niekoniecznie całkowicie zmieniać tego co robimy.”

Warto pamiętać, że Assassin's Creed: Unity nie otrzymamy sieciowych zmagań, a gracze będą mogli uczestniczyć wyłącznie w kooperacji. W takiej sytuacji kupując sobie „lepszy mieczyk” pochwalimy się nim tylko kolegom, z którymi będziemy wykonywać najróżniejsze zadania. Dziwna spraw, ja nie skorzystam, chociaż zapewne znajdą się chętni. 

Gra zadebiutuje na rynku 28 października. 

Źródło

Tagi: Assassin's Creed: Unity mikrotransakcje Ubisoft Ubisoft Montreal