Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2014 15:16
Przystawka przed kolacją - nowe screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
2508V

Przystawka przed kolacją - nowe screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

O godzinie 20:00 rozpocznie się show Kojimy (na PPE możecie zajmować miejsca od 19:00), na którym na pewno zobaczymy wiele nowych materiałów z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jeśli nie możecie się doczekać tego wydarzenia, zerknijcie na kilkanaście nowych screenów w wielkiej rozdzielczości. Ta gra wygląda wyśmienicie.  

Chciałbym móc po wieczornej konferencji powiedzieć „ok, Kojima mnie przekonał, wybaczam płatne demo i czekam na premierę, która odbędzie się…”! Nie wiem, jak to show będzie wyglądać (liczę na dużo rozgrywki i datę premiery!), ale poniższe screeny prezentują się wybornie. Ta produkcja naprawdę pokazuje klasę – zerknijcie na materiały w dużej rozdzielczości (galeria).

Warto wspomnieć, że mały przedsmak wieczornej imprezy mieliśmy wczoraj – ojciec serii Metal Gear Solid pojawił się na konferencji Sony i pokazał... Niewiele. 

W Kolonii znajduje się nasza ekipa, która zapewne dogłębnie zapozna się z tym tytułem. Relację z tego spotkania będziecie mogli przeczytać w nadchodzącym numerze PSX Extreme - kilka słów od naszych dziennikarzy znajdziecie tutaj

Tagi: gamescom 2014 hideo kojima Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain screeny