Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.08.2014 08:53
Nowy Tomb Raider "tymczasowym exclusivem"? Twórcy nie pozostawiają złudzeń
1517V

Nowy Tomb Raider "tymczasowym exclusivem"? Twórcy nie pozostawiają złudzeń

Czy ktoś ma jeszcze nadzieję, że Rise of the Tomb Raider będzie tylko "tymczasowym exclusivem"? O tej sprawie pisaliśmy już wczoraj, ale warto kwestię wyjaśnić jeszcze raz - szczególnie, że do dyskusji włączyli się sami deweloperzy.

Na Twitterze w ostatnich godzinach pojawiają się komunikaty, że nowy Tomb Raider to tylko "tymczasowy exclusive w sezonie świątecznym 2015". Taką wiadomość opublikował m.in. Geoff Keighley. To jednak nieprawda - Aaron Greenberg podkreślił w oddzielnym komunikacie na Twitterze, że będzie dokładnie tak jak powiedziano na gamescomowej konferencji: gra jest pełnym exclusivem na Xbox One.

Swój komunikat wystosowała też ekipa deweloperów z Crystal Dynamics. Darrell Gallagher podkreślił, że związanie się z Microsoftem jest doskonałą decyzją dla całej firmy i marki Tomb Raider.
 

"Na gamescom 2014 ogłosiliśmy, że nowy Tomb Raider będzie exclusivem na Xbox One. (...) Wiemy, że Microsoft da nam pełne wsparcie - wierzymy, że przyczyni się to do wykonania kroku naprzód dla całej marki Tomb Raider, tak by stała się jedną z największych w branży.

 Nie znaczy to, że odwracamy się plecami od naszych fanów grających na PS i PlayStation. To świetne systemy, ze świetnymi partnerami i społecznościami. Szykujemy zatem Lara Croft and the Temple of Osiris, które pojawi się w grudniu, a aktualnie dostępne w sprzedaży jest Tomb Raider: The Definitive Edition na PS4" - napisał Gallagher z Crystal Dynamics.

źródło

Tagi: Aaron Greenberg exclusive lara croft tomb raider xbox one