Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2014 08:15
Niemiecka piechota vs. tęczowe jednorożce - zapowiedziano nową odsłoną Toy Soldiers!
1231V

Niemiecka piechota vs. tęczowe jednorożce - zapowiedziano nową odsłoną Toy Soldiers!

Miłośnicy Toy Soldiers z Xbox 360 - baczność! Okazuje się, że to udane IP przeskoczy również na platformy next-genowe. Właśnie otrzymaliśmy pierwszą zajawkę Toy Soldiers: War Chest.

Ołowiane żołnierzyki wracają i nigdy nie wyglądały tak ładnie. Ubisoft oraz Signal Studios zapowiedziały Toy Soldiers: War Chest, najnowszą odsłonę w serii konsolowych batalii małych żołnierzyków. Tym razem zostawimy dawne pola walki, by wskoczyć do początków XX wieku. Nie zabraknie też elementów baśniowo-fantastycznych. Gra dostępna będzie na Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC w pierwszych miesiącach 2015 roku. Tytuł sprzedawany będzie poprzez cyfrową dystrybucję na wszystkich platformach.

Na starcie do dyspozycji będziemy mieć 4 różne armie: cesarstwo niemieckie i fantastyczne hufce Star Power (armia jednorożców i wróżek). Dwie kolejne armie zostaną ujawnione w najbliższych miesiącach. Zadaniem gracza będzie dowodzenie wojskiem, umiejscawianie wieżyczek oraz kierowanie herosami pola walki. W trakcie jednej z 4 kampanii będziemy wzmacniać i personalizować zastaną armię. Walczyć będzie można również online, poprzez tryb multiplayer.

Dobrze bawiliście się przy poprzednich odsłonach Toy Soldiers? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej zapowiedzi.
 

Tagi: toy soldiers: cold war Toy Soldiers: War Chest Ubisoft