Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2014 18:31
Kilka nowych fragmentów i informacji z Assassin's Creed: Unity
790V

Kilka nowych fragmentów i informacji z Assassin's Creed: Unity

Na targach gamescom 2014 na pewno nie zabraknie gorących informacji z Assassin's Creed: Unity! Francuzi są już na miejscu, aby przedstawić fanom wieści z obozu Asasynów. Jednak zanim natrafimy na oficjalne prezentacje, zerkniemy na kilka nowych materiałów z rozgrywki.  

Chociaż w ostatnim czasie niemal stale słyszymy o Assassin's Creed Rogue, to nie możemy zapomnieć o październikowej premierze francuskiego Asasyna! Gra zapowiada się wyśmienicie pod wieloma względami.

Poniższy materiał w zasadzie ukazuje informacje, o których ostatnio czytaliśmy (tutaj) – na uwagę zasługuje przebudowana walka i wykorzystywanie różnych elementów do ukrycia (Arno nawet kucając potrafi się zwinnie przemieszczać).

Filmik jest przeplatany wypowiedziami twórców oraz małymi fragmentami z rozgrywki. Jeśli bacznie śledzicie wieści z tego projektu, to dostrzeżecie tutaj kilka nowych elementów.

Assassin's Creed: Unity w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste zadebiutuje na rynku pod koniec października.

Tagi: