Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2014 16:59
Square Enix zapowiada Life Is Strange - gra twórców Remember Me! [Aktualizacja #1]
1912V

Square Enix zapowiada Life Is Strange - gra twórców Remember Me! [Aktualizacja #1]

No to mamy pierwszą niespodziankę z Kolonii! Japończycy zapowiedzieli nowy projekt studia Dontnod Entertainment o nazwie Life is Strange. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. 

Aktualnie nie wiemy za wiele o tym projekcie – akcja rozgrywka się w fikcyjnym mieście Arcadia Bay w stanie Oregon. Bohaterką będzie studentka Max Caufield, która powraca do rodzinnej mieściny i spotyka się ze swoją najlepszą przyjaciółką Chloe. Dziewczyny wspólnie będą chciały rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia – Rachel Amber.

W galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia z projektu! 

No to rozpoczęliśmy! ;)

Nasz rozkład jazdy z gamescom 2014 znajdziecie tutaj.

Źródło

 

[Aktualizacja #1]

Według pierwszych informacji możemy domniemać, że gra będzie wydawana cyfrowo w odcinkach i niezwykle istotnym elementem będą podejmowane przez graczy decyzje. 

Natomiast tak rysuje się fabuła:

"Max Caulfield nie była w swoim rodzinnym mieście Arcadia Bay od pięciu lat. Po powrocie odkrywa, że Rachel Amber, przyjaciółka ze szkoły, zniknął w tajemniczych i raczej nieprzyjemnych okolicznościach. Chcąc odkryć prawdę Max spotyka się ze starą znajomą – Chloe – i odkrywa, że posiada moc cofania czasu!"

Tagi: Dontnod Entertainment gamescom 2014 Life is Strange Square Enix