Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.08.2014 10:58
To my zadecydujemy kto stanie do walki w Tekken 7
955V

To my zadecydujemy kto stanie do walki w Tekken 7

Znany prawie wszystkim fanom serii Katsuhiro Harada umieścił na Facebooku nietypową prośbę skierowaną do graczy. W związku ze zbliżającą się premierą Tekken 7 Japończyk postanowił zacząć dzielić się z nami konceptami nowych postaci jakie trafią do cyklu.

Zgodnie z tym co głosi ten post na Facebooku Harada wypuścił na światło dzienne pierwszy szkic koncepcyjny pokazujący potencjalnie nowego zawodnika Turnieju Żelaznej Pięści. Jeśli społeczność fanów Tekkena go zaakceptuje - zwłaszcza ta zamieszkująca środkowy wschód (Arabowie), to do Tekken 7 trafi arabski zawodnik.

Pomysł na takiego fightera zrodził się już w 2008 roku, lecz ekipa złożona tylko z Japończyków nie wiedział nic o kulturze tego regionu. Ostatnimi czasy Harada odwiedził między innymi Arabię Saudyjską i Dubaj, dzięki czemu zarówno on, jak i cały zespół mogą w lepszym stopniu odwzorować tamtejszy styl.

Pamiętajmy też, że od teraz wszystko zależy od nas, a w przyszłości ojciec Tekkena będzie publikował kolejne szkice, pytając się nas o zdanie.

źródło

Tagi: