Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2014 17:54
Wiedźmin 3: Dziki Gon - grę odbierzemy w kiosku Ruchu!
1896V

Wiedźmin 3: Dziki Gon - grę odbierzemy w kiosku Ruchu!

Dokładnie 24 lutego o godzinie 00:01 niektórzy szczęśliwcy będą mogli wrzucić płytki z Wiedźmin 3: Dziki Gon do konsol lub komputerów osobistych. Warunek jest jeden – musicie mieć w swoim pobliżu kiosk Ruchu. 

Kioski Ruchu w całej Polsce będą otwarte od północy w dniu premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon, aby wszyscy gracze jak najszybciej mogli odebrać swoje zamówienia i wyruszyć w podróż z Geraltem!

Tak sprawę komentuje członek zarządu Ruchu, Dariusz Stolarczyk:

"Chcielibyśmy, aby Polscy klienci mieli możliwość odebrania Wiedźmina w dniu premiery już chwilę po północy. Wiemy, że gracze czekają na tą grę, a ponieważ nasze kioski są zawsze blisko klienta to chcielibyśmy zrobić taką promocję. Wybierzemy w każdym mieście do kilkunastu kiosków, które będą dostępne od północy w dniu debiutu trzeciej części Wiedźmina."

Jest to naprawdę fenomenalna wiadomość dla graczy, którzy nie chcą wyczekiwać pod sklepami w długich kolejkach i jednocześnie chcą jak najszybciej zagrać w Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Do premiery tego tytułu pozostało jeszcze 200 dni – miło, że już teraz wydawca dba o takie małe szczegóły związane z dystrybucją produkcji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na rynku 24 lutego. 

Źródło

Tagi: