Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2014 16:18
6 minut z Metro: Redux - różnice w grafice i rozgrywce!
1667V

6 minut z Metro: Redux - różnice w grafice i rozgrywce!

Ostatnio informowaliśmy Was, że w Polsce Metro: Redux zadebiutuje w świetnej cenie i z polskimi napisami – jeśli nie możecie się doczekać tej premiery, to oglądajcie nowy materiał, który prezentuje postęp prac nad tym projektem. Będziecie zszokowani!  

Na tym niespełna 6 minutowym filmiku zobaczycie sporo fragmentów z gry, które jednoznacznie pokazują, że produkcje w HD nabrały wyrazu. Twórcy popracowali nad grafiką, rozgrywką i starali się dopracować wszystkie elementy produkcji.

Sami autorzy zaznaczają, że w przypadku poprzedniej generacji musieli pójść na kilka kompromisów w grafice, jednak na ósmej generacji nie ma mowy o półśrodkach. Deweloperzy przygotowali produkcję, która zadziała w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Oglądając ten materiał i mając w pamięci cenę pozycji w dniu premiery mogę śmiało powiedzieć, że niektóre „kotlety” są warte swojej ceny. Tutaj z łatwością możemy zauważyć różnice w oprawie oraz rozgrywce. To nie będzie tylko „zwykłe podciągnięcie do HD”, a zainteresowani gracze otrzymają wiele nowej treści.

Metro: Redux zadebiutuje na rynku pod koniec sierpnia. 

Tagi: