Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2014 20:36
Pytanie do czytelników: wrócicie do Los Santos w listopadzie?
1204V

Pytanie do czytelników: wrócicie do Los Santos w listopadzie?

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że kolejny sklep – tym razem niemiecki Amazon – opublikował datę premiery Grand Theft Auto V. Kolejny raz potwierdza się listopadowy debiut, dlatego pytamy Was – bukujecie bilet do Los Santos na ten miesiąc? 

Na niemieckiej witrynie Amazonu pojawiła się dzisiaj informacja, że Grand Theft Auto V zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery klasy PC 14 listopada. W tej sytuacji kolejny sklep potwierdza listopadową premierę GTA V. Oczywiście, data szybko została usuniętą.

Bez wątpienia te wszystkie domniemania i wróżenia z fusów zakończą się w przyszłym tygodniu – Rockstar nie zapowiedział jeszcze swojego przybycia na imprezę do Kolonii, ale według znawców branży, przedstawiciele tej firmy pojawią się na konferencji Sony, aby ujawnić datę premiery.

Otrzymaliśmy w ostatnim czasie wiele sygnałów, według których odświeżone Grand Theft Auto V trafi do nas w listopadzie, dlatego chcemy Was zapytaćkupicie ten tytuł podczas ewentualnej premiery w tym miesiącu? 

Po zagłosowaniu w ankiecie zapraszamy do umotywowania swojej decyzji w komentarzu. 

Źródło

Tagi: data premiery Grand Theft Auto V Rockstar