Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.08.2014 10:58
Potężne anioły VS długonoga wiedźma – projekty przeciwników w Bayonetta 2
1814V

Potężne anioły VS długonoga wiedźma – projekty przeciwników w Bayonetta 2

Platinum Games przygotowało nowy wpis na swoim oficjalnym blogu. Tym razem przyjrzymy się projektom potworów, z którymi będziemy ścierać się w Bayonetta 2.

Dokładnie chodzi o aniołów, z którymi walczyć będzie tytułowa długonoga wiedźma. Najnowszy wpis na blogu przygotował sam Yusuke Hashimoto (reżyser Bayonetta 2), który oprócz obrazków opublikował również krótki opis każdego z adwersarzy.

Hashimoto zaczął od opisania Headless Angel, który dzierży potężny miecz. Okazuje się, że właściwe ciało i umysł tego bezgłowego wojownika mieści się w orężu, a nie korpusie. Następnie deweloper opisał Centaur Angel, który będzie najpopularniejszym "aniołem", z którym zmierzymy się w grze. To połączenie konia i człowieka, z wielką i stylizowaną lancą w garści. Ciekawy jest też Fish Angel, który przypomina połączenie ryby i ośmiornicy, z mnóstwem macek, zakończonych ostrzami. Na koniec zostawiono Dragon Angel, który przypomina smoka i będzie jednym z bossów w grze. Hashimoto starał się odróżnić projekt tego przeciwnika od "Fortitudo", który wystąpił w pierwszej odsłonie serii.

żródło

Tagi: