Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2014 23:00
Czytelnicy wybierają - hity drugiego sortu!
1222V

Czytelnicy wybierają - hity drugiego sortu!

Siódma generacja przyniosła na rynek mnóstwo wyśmienitych produkcji, które wyrwały z życia wielu graczy setki godzin. Graliśmy, graliśmy i jeszcze raz graliśmy, ale powiedźmy sobie szczerze – w gąszczu głośnych premier nie trudno zapomnieć o niektórych mniejszych pozycjach... I właśnie dlatego warto zainteresować się „hitami drugiego sortu”.

Czym są te produkcje? To gry z minimalnie gorszymi ocenami, mniejszym budżetem na marketing lub po prostu zapomnieliśmy o nich przez inne pozycje, a jest to błąd! Bo naprawdę warto się nimi zainteresować.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tekst SoQa „Hity drugiego sortu”, w którym nasz dziennikarz na czterech stronach przedstawił dwadzieścia ciekawych produkcji. Mamy tutaj między innymi Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry, czy też Bulletstorm.

Jednak mamy pytanie dla Was – jakie gry dopisalibyście do naszej listy? Napiszcie w komentarzach, które tytułu są Waszym zdaniem niedocenionymi hitami 7 generacji! Zainteresowani mogą do propozycji dopisać małe opisy. 

Przypominamy, że nasz miesięcznik możecie nabyć:

Tagi: