Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2014 20:31
Przepustka Sezonowa w Call of Duty: Advanced Warfare zadziała na obu generacjach
525V

Przepustka Sezonowa w Call of Duty: Advanced Warfare zadziała na obu generacjach

Mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy w przyszłości zamierzają kupić konsolę ósmej generacji, a od listopada planują miażdżyć rywali w Call of Duty: Advanced Warfare. Twórcy zapowiedzieli, że Season Pass zadziała na dwóch platformach jednocześnie.  

Jak widać Activision nie zapomina o graczach, którzy jeszcze nie nabyli ósmej generacji i z tego powodu Przepustka Sezonowa będzie dostępna na dwóch generacjach. Jeśli zdecydujecie się na Season Passa na PlayStation 3, to bez problemu skorzystacie z czterech zestawów DLC na PlayStation 4. 

"Przepustka Sezonowa do Call of Duty: Advanced Warfare umożliwi dostęp do czterech pełnych akcji pakietów DLC w doskonałej cenie. Jeśli przeniesiesz się na PlayStation 4, Twój Season Pass będzie dostępny również na tej konsoli."

Jest to miła wiadomość dla śmiałków, którzy w niedalekiej przyszłości mogą zdecydować się na przesiadkę. Call of Duty: Advanced Warfare debiutuje w listopadzie, a sezon świąteczny pewnie skusi wielu graczy do zainwestowania w nowe maszyny – w tej sytuacji zainteresowani nie będą się obawiać, że utracą wcześniej kupione pakiet dodatków. 

Zapewne analogiczna sytuacja pojawi się na konsolach Microsoftu. 

Źródło

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare season pass Sledgehammer Games