Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.08.2014 08:07
Evolve opóźnione do 2015 roku - autorzy Left 4 Dead wyjaśniają przyczyny obsuwy
715V

Evolve opóźnione do 2015 roku - autorzy Left 4 Dead wyjaśniają przyczyny obsuwy

Wiemy, że wielu z Was napaliło się na opcję wcielenia w Krakena i inne wielkie bestie już w październiku, ale okazuje się niestety, że swoje niecne marzenia zrealizować będzie można dopiero w przyszłym roku...

Turtle Rock Studios to kolejna ekipa deweloperów, która nie wyrobi się na zapowiadaną wcześniej datę premiery (koniec października 2014 r.). Firma obwieściła, że Evolve trafi na rynek dopiero 10 lutego 2015 r.

Co się stało? Na oficjalnej stronie internetowej Turtle Rock znajdujemy następującą informację:
 

"Zbliżając się do października zauważaliśmy, że istnieje rozdźwięk między aktualnym stanem gry, a naszymi marzeniami o niej. W spotkaniu z zarządem określiłem, że Evolve jest "boleśnie blisko" idealnego stanu. Na szczęście 2K przyznało nam rację i zdecydowało się dać nam więcej czasu, tak by gra w 100% pokrywała się z naszymi marzeniami. To naprawdę ważne dla nas i dla przyszłości Evolve. Chcemy być dumni z każdego aspektu tytułu w dniu premiery.

Bądźcie cierpliwi. Będzie jeszcze wiele atrakcji w okresie do lutego 2015 r. I dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy brali udział w testach alpha. Bardzo wiele się z tego nauczyliśmy!”

Tagi: 2015 kraken left 4 dead turtle rock studios