Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2014 16:28
CD Projekt wyda w Polsce The Vanishing of Ethan Carter
770V

CD Projekt wyda w Polsce The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter, a raczej od dzisiaj Zaginięcie Ethana Cartera zostanie zlokalizowane i wydane w naszym kraju przez CD Projekt. Dzieło warszawskiego studia The Astronauts otrzyma pełną lokalizację na najwyższym poziomie. 

Zaginięcie Ethana Cartera trafi na Polski rynek w polskiej wersji językowej z opcją wyboru dubbingu, napisów lub oryginalnej ścieżki dźwiękowej!

Tak sprawę komentuje Adrian Chmielarz, założyciel The Astronauts oraz Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający CDP.pl:

– Polska wersja The Vanishing jest dla nas wszystkich wyzwaniem, dlatego wspólnie z CDP.pl pracujemy nad dopieszczeniem wszystkich szczegółów, obsadą aktorską i nawet najdrobniejszymi niuansami językowymi, które mają ogromne znaczenie dla właściwego poprowadzenia historii i samej opowieści. Każde słowo, a nawet sposób jego wypowiedzenia, mogą być dla graczy wskazówką lub mogą go wprowadzić w błąd. Nie mówiąc już o klimacie gry, który może zostać zakłócony przez jedną fałszywą nutę – mówi Adrian Chmielarz, założyciel The Astronauts. 
– Na rozwikłanie zagadki Zaginięcia Ethana Cartera czeka coraz więcej graczy na całym świecie. I nic w tym dziwnego, ponieważ naszym zdaniem powstająca właśnie produkcja Adriana Chmielarza będzie się zdecydowanie wyróżniać na rynku nietuzinkową fabułą, warstwą wizualną i podejściem do gameplayu. Nie wyobrażamy sobie, żeby polscy gracze nie mieli możliwości wcielenia się w detektywa Prospero i myślenia razem z nim po polsku – dodaje Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający CDP.pl.
Warto przypomnieć, że gra opowie o zagadkowym zaginięciu chłopca – Ethana Cartera – którego śladem podąża detektyw.
 

Tagi: adrian chmielarz The Astronauts the vanishing of ethan carter zaginięcie Ethana Cartera