Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2014 13:21
Nowa odsłona Yakuzy zostanie zaprezentowana 24 sierpnia
377V

Nowa odsłona Yakuzy zostanie zaprezentowana 24 sierpnia

Za dokładnie 20 dni poznamy nową odsłonę znanej i lubianej serii Yakuza. Twórcy od dawna karmią nas skromnymi informacjami z tego projektu, jednak oficjalna prezentacja została zaplanowana dopiero na koniec sierpnia. 

Japończycy uruchomili nową witrynę, na której 24 sierpnia pojawią się pierwsze wiadomości dotyczące nadciągającej odsłony serii. Aktualnie wiemy, że tytuł ten nie będzie spin-offem, jednak twórcy wciąż nie chcę potwierdzić, że otrzymamy pełnoprawną kontynuację. Gra trafi na PlayStation 4 oraz PlayStation 3.

Co ciekawe w ten dzień zostaną dodatkowe opublikowane wyniki konkursu 100 aktorek wzięło udział w specjalnych castingach, a 10 z nich trafi do gry. Twórców zszokowała liczba głosów – otrzymali ponad 3,5 miliona – ale są oczywiście bardzo zadowoleni z zainteresowania tą inicjatywą.

Ciekawostką jest fakt, że nowa Yakuza zostanie zaprezentowana odrobinę ponad rok po Yakuza Ishinwcześniejsza pozycja z tego uniwersum została przedstawiona 18 sierpnia 2013 roku. 

Poniższa grafika przeniesie Was na witrynę produkcji – klikając na datę traficie na miejsce, w którym odbędzie się live-stream. 

Źródło

Tagi: prezentacja SEGA yakuza