Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2014 19:28
Nadchodzące premiery - sierpień 2014
1630V

Nadchodzące premiery - sierpień 2014

Sezon ogórkowy w pełni, a my dostajemy kilka świetnych tytułów? Sierpień jest mekką miłośników RPG-ów, którzy w tym miesiącu mogą skusić się na kilka ciekawych pozycji! Z tego powodu warto zainteresować się kalendarzem i dokładnie rozplanować zakupy. 

 
 
Data premiery: 01.08.2014
Platforma: PlayStation 3, Xbox 360, PC
Producent: Keen Games
Wydawca: Deep Silver
 
Początek miesiąca to pierwszy interesujący RPG! Trzecia odsłona Sacred zapowiada się na ciekawą kooperacyjną produkcję, która wyciśnie z Was i Waszych znajomych wszystkie poty. Dlatego zbierajcie ekipę, kontrolery i zapoznajcie się z tytułem Keen Games.
 
 
 
Data premiery: 06.08.2014
Platforma: PlayStation 4, PlayStation Vita, PC
Producent: Spry Fox
Wydawca: Spry Fox / Sony Computer Entertainment
 
Wymagająca główkowania, tajemnicza i trochę dziwna pozycja od Spry Fox, to interesującą produkcją, z którą zapoznamy się dzięki abonamentowi PlayStation Plus. 
 
 
 
Data premiery: 06.08.2014
Platforma: PlayStation Vita
Producent: Digital Dreams
Wydawca: Sony Computer Entertainment
 
To jedna z tych produkcji, o których przed premierą nie wiemy za wiele. Twórcy nie publikowali tony materiałów, a skupili się na tworzeniu samego dzieła. Będzie wymagająco, muzycznie i ciekawie? Przekonamy się po premierze. 
 
 
 
Data premiery: 06.05.2014
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita (wcześniej PC)
Producent: Curve Studios
Wydawca: Curve Studios
 
Gra trafiła na PC-ty, a teraz chce podbić serca konsolowców. Dzieło Curve Studios może się okazać „indyczkiem”, który zaintryguje wielu graczy. 
 
 
 
Data premiery: 07.08.2014 (Japonia)
Platforma: PlayStation 3, PlayStation Vita
Producent: Lancarse
Wydawca: Lancarse
 
Na ten przysmak jeszcze poczekamy, ale dzięki japońskiej premierze otrzymamy tonę nowych informacji o dziele. Podobno szykuje się niezwykle ciekawy tytuł dla wszystkich posiadaczy małej konsoli Sony. 
 
 
 
Data premiery: 07.08.2014 (Japonia) 
Platforma: Nintendo 3DS
Producent: Tamsoft
Wydawca: Marvelous AQL
 
Sytuacja niemal identyczna do powyższej. Tamsoft przygotował interesujący tytuł, z którym aktualnie zapoznają się mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni. 
 
 
 
Data premiery: 13.08.2014
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita
Producent: Santa Monica Studio
Wydawca: Sony Computer Entertainment
 
To nie jest God of War, ale warto o tej produkcji pamiętać. Kolorowo, muzycznie i jak dla mnie bardzo interesująco. Tytuł pewnie nie będzie grą roku, ale na pewno zapamiętamy go na długo. 
 
Hyrule Warriors
 
 
Data premiery: 14.08.2014 (Japonia)
Platforma: Nintendo Wii U
Producent: Omega Force
Wydawca: Nintendo
 
Aktualnie wyłącznie w Japonii, ale trzeba pamiętać o tej premierze. Pierwsi gracze będą mogli zagrać w ten intrygujący spin-off i pewnie bardzo chętnie podzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami. Będzie zapowiadany i wyczekiwany hit? Przekonamy się!
 
 
 
Data premiery: 15.08.2014
Platforma: PlayStation 3, Xbox 360, PC
Producent: Piranha Bytes
Wydawca: Deep Silver
 
I kolejny szpil dla sympatyków RPG-ów. Tym razem bardziej mrocznie, bardziej sentymentalnie i z wielkimi aspiracjami. Twórcy trzeciej odsłony Risen obiecują przygodę, o której będą powstawać legendy… Wierzycie? Na pewno warto się przekonać! 
 
 
 
Data premiery: 19.08.2014
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 (wcześniej PC)
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Activision Blizzard
 
A cztery dni później nadejdzie On. Wielki tytuł od Blizzarda! Będzie lepiej, mocniej, dłużej i z nowym bohaterem? Na pewno to dobra przygoda dla ludzi, którzy lubią kooperacyjne przyjemności. Zapowiada się produkcja, w którą będziemy grać przy wyskokowych napojach w doborowym towarzystwie!  
 
 
 
Data premiery: 20.08.2014
Platforma: PlayStation Vita
Producent: Bandai Namco
Wydawca: Bandai Namco
 
Mała Vita dostanie kolejny tytuł, który ma pokazać, że „na tę konsolę powstają ważne gry”. Nie będzie to niestety ten tak bardzo potrzebny system seller, ale miłośnicy gatunku powinni pamiętać o tej produkcji. 
 
 
 
Data premiery: 21.08.2014
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3 (wcześniej Xbox One, Xbox 360, PC)
Producent: PopCap Games
Wydawca: Electronic Arts
 
Kolejni gracze zapoznają się z wojną roślinek i nieumarłych. Ta gra na kilku platformach odniosła zamierzony sukces, więc tutaj zapewne będzie podobnie.  
 
 
 
Data premiery: 22.08.2014
Platforma: PlayStation 3
Producent: Bandai Namco
Wydawca: Bandai Namco
 
W końcu do Europy trafi Tales of Xillia 2 i pewnie znajdą się amatorzy tego RPG-a. Gra pozwoli Wam poznać interesującą historię i rozkoszować się efektownymi, a zarazem wciągającymi pojedynkami. 
 
inFamous: Second Son: First Light
 
 
Data premiery: 27.08.2014
Platforma: PlayStation 4
Producent: Sucker Punch
Wydawca: Sony Computer Entertainment
 
Co tutaj robi dodatek? First Light, czyli opowieść Abigail „Fetch” Walker to produkcja, w którą zagramy bez posiadania pełnej wersji Second Son. Z tego powodu tytułem może zainteresować się wielu graczy. A podobno warto, bo będą nowe moce, nowi rywale i nowe miejscówki.
 
 
 
Data premiery: 27.08.2014
Platforma: PlayStation Vita
Producent: Compile Heart
Wydawca: Idea Factory
 
Seria Hyperdimension jest na naszym kontynencie coraz to bardziej popularna, więc nie dziwi fakt, że kolejny tytuł z tej serii zawita do Europy. Jeśli lubicie takie pozycje - bierzcie śmiało!
 
Hyperdimension Neptunia U
 
 
Data premiery: 28.08.2014 (Japonia)
Platforma: PlayStation Vita
Producent: Tamsoft
Wydawca: Idea Factory
 
Gdy my zapoznamy się ze starszą odsłoną, Japończycy dostaną nowość. Będzie więcej wszystkiego, a twórcy obiecują, że popracowali nad każdym elementem produkcji. Pewnie w niedalekiej przyszłości również Europejczycy zapoznają się z tym dziełem Tamsoft. 
 
 
 
Data premiery: 29.08.2014
Platforma: PlayStation Vita (wcześniej PlayStation 3)
Producent: Nippon Ichi Software
Wydawca: NIS America
 
Dla wielu zdecydowanie za późno, a dla innych w końcu. Czwarta odsłona produkcji Nippon Ichi Software zadebiutuje na PS Vita. Macie ochotę na ciekawy świat, wiele postaci i rozbudowany system walki? Pamiętajcie o tej pozycji.  
 
 
 
Data premiery: 29.08.2014 
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360
Producent: EA Tiburon
Wydawca: Electronic Arts
 
Znajdą się chętni na kilka spotkań? Na pewno, bo EA Tiburon przygotowuje kolejną odsłonę produkcji, która śmiga na wielkiej i znanej licencji NFL.  
 
 
 
Data premiery: 29.08.2014
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC
Producent: 4A Games 
Wydawca: Deep Silver
 
Ostatni wielki tytuł to całkiem ciekawy kotlet. W naszym kraju kupimy go ozdobionego polskimi literkami i w bardzo przystępnej cenie. To dwie bardzo interesujące, a zarazem wciągające historie, które teraz będą wyglądać zdecydowanie ładniej. O tych produkcjach warto pamiętać! 

 

Na zakończenie standardowe pytanie – na które gry najbardziej czekacie? Przerywacie ogórkowy sezon i szykujecie się na większe wydatki? Dajcie znać w komentarzach! 

Tagi: