SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2014 12:31
O grze cisza, więc zobaczymy trailer filmu - Mad Max: Fury Road
973V

O grze cisza, więc zobaczymy trailer filmu - Mad Max: Fury Road

Warner Bros. Pictures zaprezentowało podczas Comic Con zwiastun filmu Mad Max: Fury Road, który w przyszłym roku wskoczy do kin. Na podstawie tej ekranizacji powstaje gra, za którą odpowiada Avalanche Studios, twórcy serii Just Cause.

Produkcja Avalanche Studios miała zadebiutować na rynku w 2014 roku, jednak twórcy – podobno ze względu na film – postanowili przełożyć premierę, dopracować dzieło i w przyszłym roku stworzyć wraz z ekranizacją miłą kooperację. Gra ma opierać się na fabule dzieła George'a Millera, który był reżyserem wszystkich odsłon Mad Maxa i oczywiście tworzy najnowszą historię.

W filmie zobaczymy wielu utytułowanych i jednocześnie utalentowanych aktorów – Tom Hardy (Max), Charlize Theron (Imperatorka Furiosa), Nicholas Hoult (Nux), Zoë Kravitz (Toast), Abbey Lee (The Dag), Rosie Huntington-Whiteley (Splendid) oraz Riley Keough (Capable).

Co ciekawe Hardy wcieli się również Sama Fishera – ekranizacja Splinter Cella trafi do kin również w 2015 roku.

Najnowszy zwiastun skupia się na akcji i przedstawieniu najlepszych elementów z tego znanego uniwersum – piasek, piasek, piasek i trochę samochodów! ;)

Źródło

Tagi: Avalanche Studios mad max mad max: fury road trailer Warner Bros. zwiastun