Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2014 14:12
Masz pieniądze? Jesteś lepszy! Dodatek wprowadza mikrotransakcje
799V

Masz pieniądze? Jesteś lepszy! Dodatek wprowadza mikrotransakcje

Czekacie na nowe samochody lub trasy do GRID: Autosport? To jeszcze sobie poczekacie... Twórcy postanowili udostępnić DLC, dzięki któremu zainteresowani gracze otrzymają około 50% więcej XP w karierze i sieciowych zmaganiach. Po co się męczyć, gdy wszystko można kupić?

Gracze przyzwyczaili się do dodatków, jednak mikrotransakcje, które w wielu przypadkach niszczą zdrowe współzawodnictwo, to nadal trudny temat.

Tym razem autorzy GRID: Autosport udostępnili dodatek, dzięki któremu za zapłacenie 2,39 funtów zostajemy obdarowani boostem w trybie kariery, zbieramy więcej doświadczenia oraz pieniędzy w rozgrywce sieciowej.

Niby suma 2,39 funta to nie jest dużo, jednak zapewne ten „zastrzyk” będzie działał tylko przez określony czas. Później znowu trzeba będzie wydać pieniądze...

W tej sytuacji jest też drugi problem – jak rywalizować z zawodnikami, którzy kupują DLC? 

Rozszerzenie jest aktualnie dostępne na Xbox Live, a w niedalekiej przyszłości pojawi się na PlayStation Store oraz platformie Stream. 

Naszą recenzję tej produkcji znajdziecie w najnowszym numerze magazynu PSX Extreme oraz tutaj. Czasopismo możecie nabyć:
  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - darmowa wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 złotych)

Źródło

Tagi: Codemasters dlc dodatek GRID: Autosport rozszerzona rzeczywistość

Nie przegap