SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2014 07:23
Twórcy Secret Service potrzebują 93 tysiące na powrót? Akcja na PolakPotrafi
1965V

Twórcy Secret Service potrzebują 93 tysiące na powrót? Akcja na PolakPotrafi

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że Secret Service jutro wystartuje z crowdfundingową akcją na serwisie PolakPotrafi. Twórcy magazynu chcą zebrać 93 tysiące złotych, a dla wspierających szykują ciekawe nagrody. [Aktualizacja #1]

Nie jest to jeszcze oficjalna i w pełni potwierdzona wiadomość, jednak dotarliśmy do informacji, że jutro o godzinie 03:09 rozpocznie się akcja, dzięki której twórcy chcą zebrać ponad 90 tysięcy złotych. Muszę na wstępie zaznaczyć, że nawet jeśli nie uda się zebrać tej kwoty to magazyn powstanie. Tak przynajmniej obiecują jego twórcy. 

Jak w każdej podobnej akcji organizatorzy przygotowują dla wspierających specjalne nagrody, miedzy innymi: 

  • za 9 złotych otrzymamy pierwszy numer Secret Service w formacie PDF
  • za 16 złotych otrzymamy pierwszy numer Sercret Service w wersji papierowej (specjalna okładka)
  • a za 800 złotych dostaniemy unikalną grafikę (format A4), 1 numer w wersji papierowej, podziękowanie w magazynie oraz dozgonna wdzięczność.

Jaki będzie nowy SS?

Wskrzeszony Secret Service będzie poruszał się w obrębie szeroko rozumianej kultury growej. Chcemy robić pismo opowiadające o grach takie rzeczy, jakich nie da się wyguglać w sieci. W nowym SS udzielają się dinozaury, które człapały po świecie już w czasie gdy ukazał się Knight Lore, ale jest też miejsce dla młodych wilczków. Oprócz recenzji nowych zaskakujących gier i technologicznych cudów, znajdzie się też dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów. Sporo growej nostalgii, dużo tajemnic ze świata gier i popkulturowych tematów, które o gry zahaczają. Plus świetne rysunki, świeży layout i trochę importowanego z przeszłości humoru. Ze staregoSecreta pozostaną również duch i dobra polszczyzna. Będziemy proponować wysokiej jakości teksty. Bez szczegółowych szacunków ile retro, ile indie, czy AAA, bez klepania pustych formułek o misji.

Chcemy, żeby nasz czytelnik po lekturze poczuł, że dobrze spędził czas. Chcemy dawać do myślenia i inspirować.

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Chociaż zebranie 93 tysięcy złotych w zaledwie 30 dni może się okazać trudnym zadaniem...

Źródło

 

[Aktualizacja #1] 

Tak jak wczoraj zapowiadaliśmy na stronie PolakPotrafi znajdziecie akcję. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj

Tagi: kickstarter PolakPotrafi secret service