Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2014 18:34
MouseCraft już jutro debiutuje na platformach Sony - z tej okazji mamy premierowy zwiastun
498V

MouseCraft już jutro debiutuje na platformach Sony - z tej okazji mamy premierowy zwiastun

Rodzime studio Crunching Koalas jutrzejszego dnia zaprezentuje posiadaczom trzech platform Sony (PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita) MouseCraft. Gra jest dość zaskakującym połączeniem Lemingów z Tetrisem – jeśli interesuje Was ta produkcja, zerknijcie na premierowy zwiastun. 

Zaprezentowany materiał w idealny sposób przedstawia wszystkie elementy gry, tłumaczy detale, pokazuje zawartość, a całość jest ubrana w odrobinę humoru. Są to smaczki, ale właśnie ten zwiastun może zainteresować produkcją polskiego studia graczy, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o MouseCraft.

Jak możecie zobaczyć poniżej ten tytuł to prawdziwa wybuchowa mieszanka – musimy przeprowadzić myszy do sera (Lemingi), a drogę budujemy z różnych elementów (Tetris). Ciekawym rozwiązaniem jest tworzenie własnych plansz – na pewno znajdą się gracze, którzy spędzą w edytorze długie godziny.

Gra jutro zadebiutuje na PlayStation Store, a już niedługo na naszej witrynie i w 204 numerze PSX Extreme znajdziecie nasze recenzje tej pozycji.  

Źródło

Tagi: crunching koalas mousecraft premierowy trailer zwiastun

Nie przegap