SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2014 16:37
Metro: Redux wyda w Polsce Cenega - gra w świetnej cenie!
1907V

Metro: Redux wyda w Polsce Cenega - gra w świetnej cenie!

Mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy wyczekują na ponownie spotkanie z moskiewskim Metrem. Grę studia 4A Games z polskimi napisami wyda w Polsce Cenega! 

Cenega zaopatrzy rodzime sklepy w Metro: Redux, a sugerowana cena wynosi niespełna 159,99 złotych! Jest to naprawdę świetna oferta, ponieważ zainteresowani gracze otrzymają dwie wysoko oceniane pozycje z siódmej generacji (Metro 2033 oceny na poziomie 81%, Metro: Last Light noty w okolicach 82%) ze wszystkimi dodatkami. Produkcje otrzymają również polskie napisy.

Gra w wersji na Xboksa One zadebiutuje dopiero po polskiej premierze amerykańskiej konsoli (5 wrzesień).

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Koch Media w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że pakiet METRO REDUX trafił do planu wydawniczego firmy Cenega. Premiera zaplanowana jest na 29 sierpnia na PlayStation®4 i komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł ten będzie dostępny również w wersji cyfrowej do pobrania. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Warto podkreślić, że edycja w wersji na konsole nowej generacji będzie dostępna w niskiej, sugerowanej cenie 159,99 zł.
 
Za polską lokalizację odpowiedzialna jest firma QLOC S.A."

Tagi: 4a games cena cenega deep silver metro 2033 metro: last light metro: redux

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Metro: Redux
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 29.08.2014
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme