Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.06.2014 10:23
Sakaguchi gotowy do ujawnienia nowego dzieła - będzie gra kalibru The Last Story?
642V

Sakaguchi gotowy do ujawnienia nowego dzieła - będzie gra kalibru The Last Story?

W ostatnich miesiącach nie słyszeliśmy nic od twórcy serii Final Fantasy. Sakaguchi w końcu jednak przebudził się z letargu - już za tydzień dojdzie do odsłonięcia jego nowego projektu. Czy możemy liczyć na projekt rangi świetnego The Last Story?

Ostatnią grą Hironobu Sakaguchiego było popierdółkowe Party Wave, przeznaczone na smartfony. Czy tym razem ojciec serii Final Fantasy również pójdzie w kierunku niszowych tytułów? Niestety nie sposób jeszcze odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo natomiast na pewno, że Sakaguchi ujawni swój nowy projekt w trakcie Japan Expo, które rozpocznie się w Paryżu 2 lipca. Sławny deweloper opowie również na tej imprezie o najważniejszych dokonaniach w swojej karierze.

Redakcja Gematsu twierdzi, że Mistwalker niedawno zarejestrowało nazwę "Terra Battle". Możliwe zatem, że chodzi o ten tytuł. Czy otrzymamy kolejną grę smartfonową? Na stronie Japan Expo logo Mistwalker umieszczono zaraz obok Gravity Europe, które obsługuje gry free-to-play na przeglądarki i sprzęt mobilny, co akurat nie wprawia w optymizm.

źródło

Tagi: hironobu sakaguchi Japan EXPO mistwalker party wave terra battle the last story

Nie przegap