Patryk Jankowski Patryk Jankowski 05.06.2014 16:30
Specjaliści z Electronic Arts już wiedzą, która drużyna wygra nadchodzący mundial!
865V

Specjaliści z Electronic Arts już wiedzą, która drużyna wygra nadchodzący mundial!

Już za kilka dni rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej na terenie Brazylii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 czerwca pomiędzy reprezentacją gospodarzy, a Chorwacją. Co ciekawe, Electronic Arts już wie, kto będzie mistrzem!

Z dniem wczorajszym firma Electronic Arts przeprowadziła bardzo intrygującą symulację, której wynik zadziwić może wielu z Was. Mowa tutaj o rozgrywce w grze 2014 FIFA World Cup Brazil, która dostępna jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 

Wyniki testów przeprowadzonych przez EA Sports potwierdzają legendarne słowa Gary'ego Linekera, który stwierdził, że ''piłka nożna to taka gra, w której gra 22 drużyn, ale wygrywają Niemcy''. Nie inaczej było tym razem, kiedy to reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów pokonała gospodarzy z Brazylii 2:1. Neymar otworzył wynik swoim strzałem, ale w późniejszym okresie meczy Per Mertesacker oraz Miroslaw Klose przeważyli o losach tego spotkania.

Co ciekawe, cztery lata temu firma Electronic Arts przeprowadziła podobną symulację, i o dziwo, sprawdziło się to w praktyce. Hiszpania wygrała poprzedni turniej. Jak sądzicie, czy teraz będzie podobnie?

Źródło

 

Tagi: