SKLEP
Patryk Jankowski Patryk Jankowski 15.05.2014 12:18
Żeńska wersja Duke Nukem? Tak, to możliwe, mamy nawet pierwsze materiały!
1704V

Żeńska wersja Duke Nukem? Tak, to możliwe, mamy nawet pierwsze materiały!

Seria Duke Nukem może powrócić na salony branży gier wideo, ale w kompletnie odmienionej formie, niźli wszyscy przypuszczali. Początkowo miała być to gra o podtytule Mass Destruction. Zmieniono jednak plany, poznajcie Bombshell.

W marcu tego roku Roger informował o kłótni pomiędzy starymi i nowymi producentami gier z serii Duke Nukem. Po wpadce jaką zaliczyło Duke Nukem Forever, o marce ucichło przez dłuższy okres. W sieci pojawiły się jednak nowe informacje na jej temat. Twórcy z Interceptor Entertainment oraz wydawca w postaci 3D Realms prezentują grę Bombshell.

Największą niespodzianką jest jednak fakt, iż główna bohaterka Bombshell to kobieta. Jest to gra z gatunku action RPG, z widokiem izometrycznym, której akcja została osadzona w alternatywnej wersji rzeczywistości. Gracz poprowadzi do boju Shelly ''Bombshell'' Harrison, która to dawniej była saperką, a teraz jest najemnikiem. Co więcej, kobieta straciła ramię podczas akcji, które zostało zastąpione mechaniczną protezą. Shelly otrzyma ambitne zadanie, mianowicie odbicia z rąk najeźdźców z kosmosu prezydenta Zjednoczonej Ziemi.

Jeżeli chodzi o sprawy czysto organizacyjne, to gra trafi na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Co ciekawe, Bombshell napędzane jest przez silnik Unreal Engine 4. Poniżej możecie zapoznać się ze wstępną galerią screenów oraz materiałem filmowym.

 

Tagi: