Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2014 19:26
Wojna zmienia bohaterów - nowe materiały z Valiant Hearts: The Great War
2341V

Wojna zmienia bohaterów - nowe materiały z Valiant Hearts: The Great War

O Valiant Hearts: The Great War usłyszeliśmy ostatnio osiem miesięcy temu, jednak tytuł ciągle powstaje w siedzibie Ubisoftu Montpellier. Dzisiejszego dnia włodarze studia postanowili opublikować tonę nowych materiałów z tego niezwykle interesującego dzieła! Mamy zwiastun, screeny, poznaliśmy datę premiery oraz cenę produkcji! Gra trafi także na ósmą generację. 

Zacznijmy od początku – gra odpowie o pięciu uczestnikach I Wojny Światowej, jednak w tym przypadku nie będzie to produkcja wojenna, a raczej przygodowo-logiczna, która ma nam zaprezentować „przeraźliwe aspekty wojny i trudny losy ludzi biorących udział w tych wydarzeniach”. Podczas przygody poznamy losy młodego niemieckiego żołnierza, amerykańskiego ochotnika, belgijskiej pielęgniarki, francuskiego jeńca oraz angielskiego pilota. Produkcja działa na silniku UbiArt Framework, który jest nam znany z ostatnich przygód Raymana oraz Child of Light.  

Otrzymaliśmy wiadomość, że gra trafi na pięć platform  PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i PC  dokładnie 25 czerwca. Produkcja będzie dostępna przez Xbox Live oraz PlayStation Network. Sugerowana cena to 14,99 $, więc na to dzieło trzeba będzie przeznaczyć około 50 złotych. 

W galerii znajdziecie kilka nowych screenów, a teraz zapraszamy Was na ciekawy zwiastun:

Tagi: cena data premiery screeny trailer Ubisoft Ubisoft Montpellier valiant hearts: the great war zwiastun

Nie przegap