SKLEP
Patryk Jankowski Patryk Jankowski 30.04.2014 15:10
Deus Ex: Bunt Ludzkości oraz BioShock śmigają na Unreal Engine 4? Ambitni fani potrafią!
1067V

Deus Ex: Bunt Ludzkości oraz BioShock śmigają na Unreal Engine 4? Ambitni fani potrafią!

Użytkownik platformy YouTube zamieścił na swoim kanale przeniesione lokacje z gier BioShock oraz Deus Ex: Bunt Ludzkości oparte na technologii Unreal Engine 4. Trzeba przyznać, że materiały wideo wyglądają naprawdę imponująco.

Ambitni fani nie uznają kompromisów i ograniczeń sprzętowych. Użytkownik platformy YouTube, niejaki ''noodlespagoodle'', zamieścił tam bardzo ciekawe filmiki z takich gier jak BioShock oraz Deus Ex: Bunt Ludzkości. Co w tym nadzwyczajnego? Mianowicie autor przeniósł kilka lokacji z wyżej wymienionych produkcji do środowiska Unreal Engine 4. Zaowocowało to świetnymi efektami wizualnymi i, nie bójmy się tego powiedzieć, tchnęło w oba tytuły trochę świeżości.

Pierwszy filmik prezentuje futurystyczne, świetnie oświetlone wnętrza z gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Drugim materiał przedstawia nam mroczną lokację Rapture, oczywiście w obecności Big Daddy'ego. 

Nowa wersja silnika Unreal zdobyła uznanie w oczach fanów, deweloperów oraz samych graczy. Epic Games udostępniło swoje narzędzie w marcu tego roku. Pamiętajcie, że każdy zainteresowany może je wypożyczyć za jedyne 19 dolarów na okres całego miesiąca. Na dzień dzisiejszy technologia przystosowana jest do komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Z tego oprogramowania aktualnie korzysta wielu deweloperów, których projekty powinny być zapowiedziane na przestrzenie tego roku.

Tagi: deus ex: human revolution Epic Games unreal engine 4