Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2014 18:00
Taktyka kontra rozwałka - nowy gameplay z Wolfenstein: The New Order
820V

Taktyka kontra rozwałka - nowy gameplay z Wolfenstein: The New Order

Jeden mężczyzna – B.J. Blazkowicz – jest ostatnią szansą na opanowanie terroru i zniszczenie armii nazistów. Ten dzielny heros potrafi eliminować swoich oponentów na dwa sposoby i właśnie ta różnorodność została ukazana na najnowszym materiale z Wolfenstein: The New Order. Jesteście gotowi na walkę o przetrwanie?  

Oglądając kolejny fragment rozgrywki z Wolfenstein: The New Order jestem pewien, że ten tytuł będzie przesycony naprawdę ciekawym klimatem. Muzyka z poniższego filmiku jest po prostu genialna, a jeśli dodamy do tego akcję – jest po prostu błogo... No przynajmniej dla ludzi, którzy lubią takie satyryczne podejście do tematu.

Pragnę zauważyć, że przedstawiciele studia MachineGames kolejny raz prezentują „różne możliwości rozgrywki” – zapewne autorzy poświęcili wiele czasu, aby dopracować tak zróżnicowane aspekty gameplayu.

Wolfenstein: The New Order zadebiutuje na Xboksie One, PlayStation  4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 maja 2014 roku. Osoby, które zamówią grę przed premierą otrzymają zaproszenie do bety nowego DOOM-a.

Tagi: Bethesda gameplay trailer Wolfenstein: The New Order zwiastun

Nie przegap