Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2014 18:28
Kolejna osoba opuszcza Naughty Dog - plaga nadal trwa!
950V

Kolejna osoba opuszcza Naughty Dog - plaga nadal trwa!

Czystki w Sony nadal trwają. Tym razem ekipę Naughty Dog opuszcza główny projektant postaci – Michael Knowland – który w ostatnim czasie pracował nad The Last of Us

Cała sprawa wyszła na światło dzienne dzięki serwisowi LinkedIn – Michael podał do informacji, że zakończył współpracę z Naughty Dog. W ostatnim czasie projektant pracował wyłącznie przy The Last of Us i nie tworzył bohaterów do Uncharted 4 (tytuł roboczy). 

Jest to kolejna osoba, która opuszcza szeregi wewnętrznych firm Sony – w marcu pisaliśmy, że wielokrotnie nagradzana pisarka Amy Hennig po dziesięciu latach pracy opuściła szeregi Naughty Dog. Następnie reżyser serii – Justin Richmond – postanowił przejść do Riot Games.

Aktualnie nie wiemy, w którą stronę podąży Knowland, jednak będziemy przyglądać się sprawie i poinformujemy Was o jakichkolwiek informacjach w tym temacie. 

Na zakończenie zachęcam do przeczytania ostatniego newsakolejni czołowi twórcy opuszczają studia Sony - to już plaga – w którym opisywaliśmy ostatnie roszady w Sony. 

Tagi: