Patryk Jankowski Patryk Jankowski 23.04.2014 14:41
Twórcy wypowiadają się na temat rozdzielczości w Lords of the Fallen
842V

Twórcy wypowiadają się na temat rozdzielczości w Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to gra z gatunku RPG stworzona przez rodzime studio CI Games. Za produkt odpowiada między innymi Tomasz Gop, który na łamach serwisu IGN wypowiedział się na temat oprawy graficznej w swojej najnowszej grze.

Tomasz Gop, główny projektant gry Lords of the Fallen, rozmawiał na temat tego projektu z redakcją IGN. Jego zdaniem priorytetem jest wysoka rozdzielczość, a nie pogoń za sześćdziesięcioma klatkami na sekundę. Jak się jednak okazuje, dbałość o wysoką rozdzielczość (1080p) sprawia więcej problemów na konsoli Xbox One. Autorzy gry, studio CI Games, na dzień dzisiejszy starają się zoptymalizować grę, aby uzyskać wymagany przez graczy poziom 1080p.

''Z pewnością nie zejdziemy poniżej 30 klatek na sekundę. Myślę że podjęliśmy słuszną decyzję, kiedy zdecydowaliśmy się uzyskać 1080p i stabilne trzydzieści klatek na sekundę, zamiast obniżać rozdzielczość i walczyć o 60 klatek na sekundę. Wierzymy że Lords of the Fallen wygląda naprawdę nieźle. Na konsoli PlayStation 4 łatwiej jest uzyskać tak wysoką rozdzielczość, pracujemy również nad tym rozwiązaniem na Xbox One.''

Wygląda na to, że szpila CI Games prezentować będzie całkiem wysoki poziom. Jeszcze wczoraj mogliśmy przekonać się tym, kiedy to Wojtek publikował nowy trailer Lords of the Fallen na łamach naszego serwisu. Tytuł Trafi na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste jeszcze w tym roku, którą platformę wybieracie?

 

Tagi: CI Games lords of the fallen tomasz gop