Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2014 18:18
Ubisoft ma wielkie oczekiwania względem Watch Dogs
640V

Ubisoft ma wielkie oczekiwania względem Watch Dogs

Francuzi z Ubisoftu wierzą, że ich najnowsze dzieło odniesie ogromny sukces i będzie jedną z najlepiej sprzedających się gier w 2014 roku i zarazem jednym z najlepiej sprzedających się nowych IP w ostatnim czasie! 

Watch Dogs to wielka inwestycja, która musi trafić do milionów graczy, aby w ostatecznym rozrachunku studio mogło odnieść zamierzony sukces. Jak zapewnia przedstawiciel Ubisoftu – Wayne Greenwell – liczba zamówień przedpremierowych jest satysfakcjonująca:

Zamówienia przedpremierowe są niezwykle obiecujące jak dla nowego IP i podkreślają ogromny entuzjazm, którym ten produkt został otoczony od pierwszej prezentacji.  

W kolejnej wypowiedzi Greenwell powiedział, że ten projekt ma rywalizować z innymi największymi produkcjami AAA:

Ubisoft wspólnie z Watch Dogs buduje nową markę blockbustera (dzieło które stało się przebojem, odnosząc sukces kasowy. – red.), która będzie mogła stanąć obok innych tytułów z gatunku potrójnego A (czyli gier z dużym nakładem finansowym – red.).  Spodziewamy się, że będzie nie tylko jednym z najlepiej sprzedających się nowych IP w ostatnim czasie, ale również jedną z najlepiej sprzedających się gier w całym 2014 roku.

Ten cel ma zostać osiągnięty dzięki bardzo przemyślanej i rozbudowanej kampanii reklamowej, która rozpocznie się w przeciągu najbliższych tygodni.

 

Tagi: sprzedaż ubisoft Ubisoft Montreal watch dogs wyniki sprzedaży