Patryk Jankowski Patryk Jankowski 16.04.2014 15:37
Mario Golf: World Tour - świeży zwiastun prosto z fragmentami rozgrywki
424V

Mario Golf: World Tour - świeży zwiastun prosto z fragmentami rozgrywki

Mario Golf: World Tour jest grą z gatunku arcade, która traktuje o golfie. Jej bohaterami są znane i lubiane postaci ze świata Nintendo. Tytuł zmierza na platformę 3DS, a w sieci pojawił się nowy, soczysty zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Grę wyprodukowało studio Camelot Software, a jej premierę zaplanowano na 2 maja tego roku. W sieci pojawił się nowy zwiastun z elementami rozgrywki, który jest bardzo przyjemny i naświetla największe zalety tegoż wydawnictwa. W Mario Golf : World Tour rozchodzi się przede wszystkim o dobrą zabawę, a tej z pewnością nie zabraknie.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to radziłbym również złożyć nań zamówienie przed oficjalną premierą. Jako dodatek możecie otrzymać charakterystyczną, czerwoną czapeczkę Mario. Zamówienia możecie składać na platformie Nintendo Store.

Podczas rozgrywki możemy wcielić się w gwiazdy świata BigN, a więc Mario, Luigiego, Donkey Konga, Peach, Wario, czy Bowsera. Kilkuminutowy materiał wideo widnieje poniżej, ktoś jest zainteresowany?

Tagi: