Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.04.2014 14:54
EA Sport zapowiada wersję demonstracyjną UFC
491V

EA Sport zapowiada wersję demonstracyjną UFC

EA Sports UFC to bijatyka oparta o licencję Ultimate Fighting Championship, która trafi na rynek już 17 czerwca tego roku. Deweloper zamiaruje wypuścić na rynek wersję demonstracyjną gry, która zmierza na PlayStation 4 i Xbox One.

Firma Electronic Arts już od dłuższego czasu pracuje nad EA Sports UFC, które zmierza na platformy nowej generacji. Dziś w sieci opublikowano informację, jakoby przymierzano się do udostępnienia wersji demonstracyjnej tej bijatyki. Jednakże koncern nie podaje konkretnej daty publikacji dema.

EA Sports poinformowało o tym na serwisie Tweeter, gdzie jeden z twórców gry odpowiedział twierdząco na postawione przez graczy pytanie o wersję demonstracyjną UFC. Nie tak dawno poznaliśmy kolejnego zawodnika w puli dostępnych, którym to będzie legendarny Bruce Lee. Mistrz wschodnich sztuk walki dostępny będzie dla wszystkich tych, którzy złożą zamówienie przed premierą na EA Sports UFC

Gra trafi na PlayStation 4 i Xbox One 17 czerwca tego roku. Jeżeli jeszcze o tej pozycji nie słyszeliście, warto zapoznać się z efektownym trailerem, który jest do dyspozycji poniżej.

Tagi: