Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.04.2014 15:09
The Elder Scrolls Online - rzućcie okiem na pierwsze Adventure Zone trybu PvP
514V

The Elder Scrolls Online - rzućcie okiem na pierwsze Adventure Zone trybu PvP

The Elder Scrolls Online to pełnoprawna część serii, która tym razem jest pozycją z gatunku MMORPG. Za grę odpowiada studio Zenimax Online, które to zamieściło w sieci świeży materiał wideo z rozgrywki. 

Tym razem firma Zenimax Online Studios upubliczniła w sieci film prezentujący tak zwane Adventure Zone. Po ukończeniu właściwej historii w The Elder Scrolls Online, a tym samym osiągnięciu finalnego poziomu doświadczenia, będziemy mogli wybrać się do specjalnie przygotowanych lokacji. Wspomniane Adveture Zone to miejsce, gdzie gracze będą mogli grać w grupach cztero lub dwunastoosobowych. 

Lokacje typu Adventure Zone posiadać mają własne zadania poboczne, questy, jak również linię fabularną. Najbliższa aktualizacja do The Elder Scrolls Online wprowadzi jedną z takich miejscówek, która cechować ma się bardzo wysokim poziomem trudności i naciskiem na kooperację. Na poniższym materiale wideo możecie przyjrzeć się lokacji o nazwie Craglorn. 

Przypominam że gra dostępna jest aktualnie tylko na komputerach osobistych. Wersja na konsole nowej generacji ma ukazać się jeszcze w czerwcu - zainteresowani?

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios