Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.04.2014 14:40
Black Tusk wprowadzi sporo innowacji do nowej odsłony Gears of War
730V

Black Tusk wprowadzi sporo innowacji do nowej odsłony Gears of War

Marka Gears of War jest aktualnie pod skrzydłami korporacji Microsoft. Gigant z Redmond zlecił firmie Black Tusk prace nad kolejną odsłoną serii. Ken Lobb, jeden z pracowników Microsoft Game Studios wypowiedział się na temat przyszłej odsłony serii.

Firma Epic podjęła bardzo spektakularną decyzję, kiedy to zdecydowano się przekazać serię Gears of War w ręce Microsoftu. Gigant z Redmond pozwolił, aby prace nad nową odsłoną marki toczyły się w firmie Black Tusk. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się niejaki Ken Lobb, który to pracuje w Microsoft Game Studios i piastuje tam stanowisko dyrektora kreatywnego. Jego zdaniem nowa odsłona serii wniesie do gatunku sporo nowości, a samo Black Tusk jest odpowiednim zespołem na odpowiednim miejscu.

''Osobiście bardzo sobie cenię dyrektora Black Tusk. Chuck Osieja to wybitny autor, toteż jestem pewien, że ekipa Black Tusk wprowadzi sporo nowości w nowej odsłonie Gears of War. Ekipa jest wewnętrznym studiem, jednak to nie wpływa na ich swobodę. Pomysły którymi nas zasypują są całkiem pozytywne. Przyjmujesz do wiadomości to, o czym Ci dzisiaj opowiadają, a oni już jutro pracują nad tym pomysłem w środowisku Unreal Engine 4.0.''

Od premiery Gears of War: Judgment minęło już sporo czasu. Po premierze nowej konsoli Microsoftu gracze wyczekują nowych informacji na temat marki z niecierpliwością. Czy uważacie, ze seria trafiła w odpowiednie ręce i czy jesteście nadal tym tematem zainteresowani?

Tagi: black tusk studios gears of war Microsoft Game Studios