Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.04.2014 14:51
Julie Uhrman, szef firmy Ouya, wypowiada się na temat Amazon Fire TV
771V

Julie Uhrman, szef firmy Ouya, wypowiada się na temat Amazon Fire TV

Kilkanaście godzin temu dowiedzieliśmy się, iż firma Amazon zamierza wypuścić na rynek konsolę do gier opartą na systemie Android. Julie Uhrman, szefowa firmy Ouya, postanowiła wypowiedzieć się na temat Fire TV.

Firma Amazon wypuściła na rynek konsolę opartą o system Android. Jest konkurencyjna platforma dla konsoli Ouya, która swoje początki miała na platformie Kickstarter (dotacje graczy). Szefowa tej firmy, niejaka Julie Uhrman, postanowiła wypowiedzieć się na temat Fire TV. Jej zdaniem sprzęt firmy Amazon wprowadza wiele nowości i jest konkurencyjny, ale opacznie rozumie rynek gier wideo. Ouya jest dedykowana deweloperom i graczom, a Fire TV jest urządzeniem multimedialnym, to różni oba systemy. Oto komentarz Uhrman w tej sprawie:

''Firma Amazon naznaczyła swój produkt mianem ''urządzenia multimedialnego'', które rozwinie ich poziom dystrybucji cyfrowej. Nasza konsola (Ouya) została zaprojektowana z myślą o gracza i deweloperach. Dla nas gry nie są tylko ''dodatkowym elementem'', to nasz główny atut. Ouya została wydana dla deweloperów produkujących gry i graczy, którzy kochają je ogrywać.''

W momencie kiedy cała branża rozprawia na temat wirtualnej rzeczywistości, firma Amazon wypuszcza na rynek kolejną konsolę opartą o system Android. Czy nie uważacie, że ten rynek jest już nasycony? Dajcie znać komentarzach, jak odnosicie się do słów Julie Uhrman.

 

Tagi:

Nie przegap