Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2014 17:50
Daylight straszy? Nowy trailer, gameplay, cena i opóźniony debiut!
2315V

Daylight straszy? Nowy trailer, gameplay, cena i opóźniony debiut!

Jeśli należycie do grona graczy, którzy lubią zapoznawać się z klimatycznymi i strasznymi produkcjami to mamy dla Was trzy dobre i jedną złą wiadomość. Zaczynając od tej gorszej – Daylight zalicza skromny poślizg, jednak przed kilkoma minutami autorzy potwierdzili cenę produkcji i jednocześnie opublikowali nowy trailer. Dodatkowo możemy zapoznać się z nowym fragmentem z rozgrywki! 

Gra studia Zombie Studios miała zadebiutować już w przyszłym tygodniu, jednak autorzy postanowili opóźnić wydanie swojej produkcji. Jak podali sami zainteresowani – studio postanowiło wydać grę później, ponieważ chcą dopracować wszystkie „elementy straszenia”. Na szczęście na horror nie będziemy musieli czekać za długo – pozycja trafi na PlayStation Store już 29 kwietnia.

Poznaliśmy także cenę Daylightpoczątkowo produkcja będzie sprzedawana w promocji i subskrybenci PlayStation Plus zapłacą za tę przyjemność 9.99$, reszta świata musi zaoszczędzić odrobinę więcej, mianowicie 11.99$. Po dwóch tygodniach od premiery trzeba będzie zapłacić za tytuł 14.99$.

Wraz z powyższymi informacjami autorzy opublikowali nowy trailer: 

Na zakończenie zapraszam Was na długi – ponad 30 minutowy – fragment z Daylight. Swoje łapka na tym dziele mógł położyć Jim Sterling, który podczas rozgrywki komentuje swoje poczynienia. Głos znanego redaktora może odrobinę przeszkadzać w odbiorze, ale w sumie i tak z taką pozycją najlepiej zapoznać się w ciemnym, dusznym pokoju z kontrolerem w dłoni. Warto wspomnieć, że poniższy gameplay pochodzi z wersji beta. 

Tagi: Atlus data premiery daylight gameplay Zombie Studios