Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 29.03.2014 13:00
W EA Sports UFC nie podzielimy się stworzonymi fajterami
769V

W EA Sports UFC nie podzielimy się stworzonymi fajterami

EA Sports ze smutkiem zawiadamia, że w ich nadchodzącej bijatyce nie znajdziemy opcji udostępniania wykreowanych zawodników. Powodem są problemy z pogwałceniem praw autorskich.

EA Sports UFC także - jak poprzednie gry studia - otrzyma opcję tworzenia własnych zawodników, którzy wkroczą na oktagon. Niestety, tym razem nie będzie można się nimi dzielić z innymi graczami.
 
Powodem wycięcia tej funkcji jest tworzenie przez graczy postaci całkowicie niezwiązanych z serią i rozszczenia o prawa autorskie - graczom udało się stworzyć m.in. Snoop Dogga, Rocky'ego Balboę, Bruce'a Lee, a nawet Harry'ego Pottera.
 
W czasach, kiedy bardzo łatwo można stworzyć i wrzucić filmik na Youtube, istnieje szara strefa, w której jeżeli nasza gra pozwala na stworzenie Rocky'ego, który jest własnością intelektualną kogoś innego, zaczynają się kłopoty.
Gra, wg Davida Hayesa, zadebiutuje późną wiosną lub latem, dlatego dalej EA, zasypujcie nas kolejnymi materiałami prosto z gry! Na wideo poniżej możecie zobaczyć Chucka Norrisa rozbijającego się po ośmiokącie w EA Sports MMA.
 

Tagi: EA Sports ea sports mma ea sports ufc