Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2014 21:23
Nintendo Express: dużo Dragon Quest X, Sonic kradnie, Nintendo rezygnuje, itd.
891V

Nintendo Express: dużo Dragon Quest X, Sonic kradnie, Nintendo rezygnuje, itd.

Czwartkowy wieczór to idealna pora, aby wybrać się w ciekawą i inspirującą podróż. Nasz ekspres już za chwilę odjeżdża do krainy mlekiem i Nintendo płynącej! Więc wsiadajcie, rozgośćcie się, bo mamy dla Was wiele ciekawostek z tej jasnej strony świata. 

Aktualizacja eShopu
 

W tym tygodniu w sklepie Nintendo docenić należy wyśmienitą promocję na wyścigi z "Marianem" w roli głównej. Kupując ten tytuł otrzymujemy rabat, który umożliwia nam rabat na Mario Kart 8 – w tej sytuacji grę ze SNES-a otrzymujemy za darmo!  

Wii U eShop
 
Gry: 
- Super Mario Kart (SNES) - 32 zł
- Mighty Bomb Jack (NES) - 20 zł
- Ninja Gaiden (NES) - 20 zł
 
Promocje:
- Za zakup Super Mario Kart (w dniach 27.03-30.06) otrzymujemy rabat na wersję cyfrową Mario Kart 8 w wysokości 32 zł (tyle samo ile kosztuje Super Mario Kart).
F1 Race Stars: Powered Up Edition - 54 zł 
 
3DS eShop
 
Gry:
- Professor Layton vs. Ace Attorney - 180 zł
- Adventure Island II (NES) - 20 zł
- Skater Cat - 20 zł
 
Promocje:
- Snow Moto Racing 3D - 24 zł 
- Real Heroes Firefighter 3D: Download Edition - 20 zł 
 
 
Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney - pierwsza reklama

Brytyjski oddział Nintendo przygotowuje swój rynek do premiery tej intrygującej pozycji, więc pomiędzy serialami i spotkaniami Premier League, Brytyjczycy mogą oglądać poniższą reklamę. Gra zadebiutuje w Europie już 28 marca.  

 

Master Sword z The Legend of Zelda w inFamous: Second Son

Twórcy z Sucker Punch są znani z umieszczania specjalnych easter eggów w swoich produkcjach. Nie inaczej jest z najnowszą produkcją – grając w "Drugiego Syna" możecie zobaczyć wyjątkowy i pewnie dla wielu z Was znajomy miecz. 

 

Batman: Arkham Knight nie zadebiutuje na Wii U

Twórcy nowych przygód "Nietoperza" potwierdzili, że nadchodząca odsłona gry nie zadebiutuje na sprzęcie Nintendo. W oficjalnym komunikacie pojawiła się informacja, że autorzy wybrali urządzenia, które pozwolą im osiągnąć wyznaczone cele w rozgrywce. 

 

Nintendo rezygnuje z przyjazdu na PAX East 2014

Nintendo potwierdziło, ze nie pojawi się w tym roku na imprezie PAX East, która rozpocznie się 11 kwietnia. Informacja ta jest dość zaskakująca, ponieważ wcześniej firma poinformowało, że pojawi się na tym evencie. Tak przedstawia się oficjalna wiadomość dotycząca rezygnacji:

Bezpośrednia interakcja z naszymi fanami i umożliwienie im grania w nasze gry są kluczowymi aspektami naszego podejścia. Nie pojawimy się na PAX East 2014, ale w tym roku zaoferujemy fanom wiele możliwości, aby mogli zagrać w nasze produkty. 

 

Game Boy Advance na Wii U

Już od kwietnia wszyscy posiadacze Wii U będą mogli zagrać na swojej konsoli w kultowe tytuły z GBA. Aktualnie zapowiedziano 8 tytułów i każda pozycja ma kosztować  6,99 euro. Lista pierwszych produkcji prezentuje się następująco:

03.04: Advance Wars, Mario & Luigi: Superstar Saga, Metroid Fusion
10.04: Kirby & The Amazing Mirror, WarioWare, Inc.: Minigame Mania
17.04: F-Zero Maximum Velocity, Golden Sun
27.04: Super Mario Advance 3: Yoshi's Island

 

Doktor Mario atakuje!

Posiadacze Wii U mogą odświeżyć sobie pamięć i ponownie zagrać w Dr. Mario – z tego powodu Nintendo postanowiło wypuścić skromny zwiastun.  

 
 
Nowy trailer Yoshi's New Island
 
Brytyjski oddział Nintendo nie przestaje zachęcać graczy do wypróbowania nowej przygody z zielonym bohaterem. Najnowszy zwiastun ukazuje różnorodne fragmenty z gry. 
 

 

Sonic kradnie ubrania Linkowi?

W najnowszej przygodzie "Niebieskiego Jeża" pojawi się ciekawa atrakcja dla fanów The Legend of Zelda. Bohater będzie mógł pożyczyć ubrania i przemierzać ciekawe lokacje. 

 
Dragon Quest X zalicza "dziesiątkę"
 
 
Square Enix podało, że Dragon Quest X sprzedała się w liczbie 10 milionów egzemplarzy. Wynik ten jest niezwykle okazały biorąc pod uwagę fakt debiutu gry wyłącznie w Japonii. Niestety, nie podano dokładnych danych dla poszczególnych platform. 

Tagi: 3ds gameplay Nintendo nintendo ekspress trailer wii wii u zwiastun