Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2014 17:22
"Najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono" zadebiutuje w tym roku?
841V

"Najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono" zadebiutuje w tym roku?

Pamiętacie jeszcze o Devil's Third? Projekt twórcy Ninja Gaiden został zapowiedziany w czerwcu 2010 roku... Natomiast dzisiaj pojawiła się oficjalna wiadomość, że w tym roku poznamy nowe szczegóły dotyczące tej produkcji.

Tomonobu Itagaki na swoim Facebooku przedstawił powyższą grafikę i napisał, że jeszcze w tym roku ten odrobinę mityczny projekt zostaje "ujawniony". Pewnie w niedalekiej przyszłości poznamy nowe szczegóły i możliwe, że na tegorocznym E3 pojawi się sam twórca, który postara się zachęcić nas do swojego wyjątkowego produktu.  

Słowa z tytułu wiadomości pochodzą z 2010 roku, wtedy Itagaki takimi słowami promował swoją grę i jednocześnie uspokajał, że pozycja będzie dobrze zbalansowana:

"Gracze nie muszą się tym martwic. Mamy wsparcie ze strony ekipy testerów z THQ i ściśle z nim współpracujemy. Tytuł będzie odpowiednio zbalansowany. To będzie najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono."

Wierzycie, że z tego może powstać dobry kawałek kodu? Ja wątpię. Mam problem z produkcjami, które wychodzą kilka lat, a dodatkowo mają po drodze liczne problemy. W przypadku Devil's Third nie oczekuję wysokich ocen – lepiej się pozytywnie zaskoczyć. 

Jeśli akurat nie mieliście okazji zerknąć na tę grę – łapcie fragment rozgrywki:

Tagi: data premiery devil's third valhalla games studios