Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2014 20:05
Nowe fragmenty z Watch Dogs nie powalają - Ubisoft nie grzeszy kreatywnością
1416V

Nowe fragmenty z Watch Dogs nie powalają - Ubisoft nie grzeszy kreatywnością

Jeśli kiedykolwiek graliście w tytuł z serii Assassin's Creed zapewne kojarzycie wielką wojnę Asasynów z Templariuszami. Francuscy twórcy postanowili wykorzystać niemal identyczny konflikt w swoim nowym IP – tym razem hakerzy z DeadSec będą walczyć z grupą Blume. Materiał pokazuje nowe fragmenty z gry, które nie zachwycają. 

Po zobaczeniu poniższego materiału pomyślałem „kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie”. Ubisoft stworzył ogromną i wyjątkową otoczkę związaną z tym IP i niestety (dla samych twórców) od kilku tygodniu ten projekt nie potrafi udźwignąć ciężaru marketingowych słów.

Tym razem dostaliśmy nowe fragmenty z produkcji, które wyglądają po prostu normalnie – nie jest brzydko, ale oglądając materiały i zajawki z zeszłego roku oczekiwałem czegoś lepszego. Ktoś pewnie powie „wersja z PS3!”, ale chcecie wierzyć, że Ubisoft specjalnie nie ukazuje nam tej ładniejszej produkcji?

Wracając jednak do wielkich "innowacji" – w Watch Dogs pojawią się dwie grupy DeadSec oraz Blume – które będą walczyć o prym w mieście (na świecie?). DeadSec wspiera głównego bohatera gry i są to „anarchistyczni hakerzy”, natomiast ich rywalami będzie korporacja, która dąży do kompletnej cyfryzacji miasta. Ogromną "niespodzianką" będzie dla Was pewnie fakt, że żadna z formacji nie jest „zła”, a po prostu chcą inaczej osiągnąć swoje cele.

Grunt to kreatywność i nowe pomysły. 

Tagi: gameplay Ubisoft Watch Dogs