Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2014 11:54
Reżyser DriveClub zwolniony z Evolution Studios - co dalej z wyścigami na PS4?
706V

Reżyser DriveClub zwolniony z Evolution Studios - co dalej z wyścigami na PS4?

Fala zwolnień przetacza się przez brytyjskie studia związane z SCEE. Sony podziękowało już za współprace kilku deweloperom z Guerrilla Camridge oraz SCE London Studio. Dzisiaj okazuje się, że ze swoim projektem musiała pożegnać się jedna z kluczowych postaci w ekipie twórców DriveClub.

Serwis VideoGamer.com donosi, że ze studia Evolution zwolniono Cola Rodgersa, reżysera DriveClub. Rodgers pożegnał się z Evolution w lutym, by następnie założyć własne przedsięwzięcie indie o nazwie Big Red Switch Games.

Rodgers twierdzi, że jego odejście z Evolution Studios ma związek tylko i wyłącznie ze sprawami prywatnymi. Niestety nie wiadomo, kto przejął obowiązki Rodgersa. Sony twierdzi, że zwolnienie dewelopera nie wpłynie negatywnie na tworzenie DriveClub. Jak ostatnio zapewniała firma, zespół twórców "wrócił do stołów kreślarskich", by stworzyć jak najlepsze wyścigi na PS4.

W trakcie targów E3 2013 Rodgers odpowiadał na pytania dziennikarzy. Jeden z wywiadów z deweloperm możecie sprawdzić poniżej.

Tagi: