Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 22.03.2014 15:23
Zewnętrzny akumulator do Dualshocka trafia na Kickstarter
1294V

Zewnętrzny akumulator do Dualshocka trafia na Kickstarter

Niedawno Roger pisał o nowatorskim projekcie zewnętrznego akumulatora, który wydłuża zdecydowanie zbyt krótki czas pracy Dualshocka 4. Twórca akumulatora postanowił zamieść swój pomysł na Kickstarterze, rozpoczynając zbiórkę funduszy.

Prototyp sprzętu wykonany został za pomocą drukarki 3D, a sukces zbiórki ma pozwolić na wykonanie dopracowanej przystawki do naszego kontrolera.

Jedną z funkcji przystawki, oprócz przedłużenia żywotności czasu pracy pada, jest zasłonięcie lightbara z przodu Dualshocka.

Przystawka, nazwana tripleShock, wymaga 3 baterii AA (tzw. "paluszków") lub akumulatorków. Dostępne ma być jej pięć różnych wersji kolorystycznych: czarny, biały, czerwony, zielony i niebieski.

Celem jest osiągnięcie 15 tysięcy dolarów kanadyjskich w miesiąc czasu począwszy od dzisiaj. Tutaj znajdziecie stronę projektu na Kickstarterze.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest jego nieinwazyjność, całkowity brak ingerencji w bebechy naszego pada, za czym idzie brak konieczności rozkręcania go i możliwość utraty gwarancji.

Tagi: dualshock 4 kickstarter tripleshock