Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2014 20:15
Sezon polowań rozpocznie się 25 marca
1613V

Sezon polowań rozpocznie się 25 marca

Mamy już wiosnę, za oknem coraz to ładniejsza pogodę, więc najwyższa pora wyczyścić sprzęt i wyruszyć na polowania! Za kilka dni na sklepowych półkach pojawi się kolejna propozycja dla sympatyków leżenia w trawie i wyczekiwania na zwierzynę. 

Gra przenosi zainteresowanych do Ameryki Północnej, gdzie czterech myśliwych - Wade Middleton, Jim Shockey,  Ralph oraz Vicki Cianciarulo - rozpoczyna polowanie na różnorodną zwierzynę. Każdy łowca charakteryzuje się specjalnymi umiejętnościami, które pozwalają walczyć ze światem zwierzęcym.

Produkcja umożliwia graczom zaznać wyjątkowych i bardzo realistycznych starć. Względem poprzedniej odsłony poprawiono działania fizyki balistycznej oraz sztuczną inteligencję zwierząt.

Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts jest kolejnym tytułem, który w realistyczny sposób pozwoli nam zaznać wyjątkowym i ekscytujących polowań. Twórcy zadbali o bardzo naturalistyczną grafikę oraz udźwiękowienie, które pozwala wczuć się w klimat wielkich starć, jest to dodatkowo upiększone wspaniałymi widokami. 

Tagi: Activision cabela's big game hunter: pro hunts cauldron